Slowlife

Witajcie na moim nowym – starym blogu.

Kwiecień 26, 2018

Słowem wstępu chciałabym się przywitać z Wami na nowo, ale i pożegnać ze starym wyglądem i systemem bloga. Na nowo, bo nowy wygląd i nowe posty. Pożegnać z tym co było.

Dzień dobry na „nowym starym” blogu. Zacznijmy od loga. Zrobił je Michał, ale według moich wskazówek. Podoba mi się na maxa, jednak kiedy pytałam innych o zdanie było mocno podzielone. W sumie nie wiem czy nawet większość nie była na „nie” 😉 Zostało, bo mi się podoba. Jest minimalistyczne. Widzę w nim conajmniej 2-3 różne rodzaje ptaków, a to najważniejsze nie? Chociaż żaden nie jest wróblem.

Dlaczego zmiana? Żadne tam przeistoczenie i żadna nowa ja. Ta sama tylko coraz starsza i trochę  cięższa od ostatniego posta haha. Zmieniłam platformę z Blogerr’a na WordPress. Jest znacznie łatwiejsza dla mnie w obsłudze. Daje więcej możliwości. I znam ją już, bo korzystam z niej na codzień w Motion Pikczer.

Dodatkowo oprócz postów z tipami wnętrzarskimi, czyli jaki wybrać blat lub też bardzo mądre „kupić kwiaty do domu” 😅, pojawią się posty z tkania makatek czy moich foto sesji, do których bardzo chciałabym wrócić. Ukochałam sobie opowiadanie historii dzięki nim. No i nie zapominam o ulubionych dla Was i dla mnie postach z ilustracjami do pobrania. Szykuję małą niespodziankę!

Blogiem chcę też bardzo odejść od postów sponsorowanych. Nie będą się takowe pojawiać. Jeżeli cokolwiek będę oznaczać lub polecać to będą tylko produkty, których sama używam bądź chciałabym je mieć, ale z różnych względów ich nie mam, np mnie nie stać albo zabrakło miejsca na salonach 🙂 Napewno nie polecę czegoś co na koncie @wroblove_sale (nie posiadam takiego) zaraz sprzedam.

Blog jest wciąż w fazie edycji, ale nie chcę już opóźniać startu. Będą się przez jakiś czas jeszcze zmieniały kategorie itp. Muszę odświeżyć zdjęcia w starych postach i poprawić je, więc proszę o wyrozumiałość.

 

Kończąc to „słowo wstępu” mam nadzieję, że jeszcze tu jesteście, a jak nie to będziecie. Zapraszam. 

PS Napiszcie w komentarzach co myślicie o logo 🙂
PS2 Zdjęcia mam stare, ale nowe wrzucę jak schudnę 🙂

Ściskam

9 komentarzy

 • Reply
  Karolina
  Kwiecień 26, 2018 at 10:18 am

  Logo bardzooo mi się podoba i jak kiedyś będę potrzebowała dla siebie już wiem kto robi to najlepiej:) Powodzenia i do zobaczenia, z przyjemnością czekam na nowe wpisy

  • Reply
   wroblove
   Maj 3, 2018 at 2:45 pm

   Uffff kamień z serca 😉 Zapraszam chociaż ja na swoje czekałam miesiącami 😂

 • Reply
  jamjustyna
  Kwiecień 26, 2018 at 10:18 am

  Logo super!

  • Reply
   wroblove
   Maj 3, 2018 at 2:44 pm

   Od Ciebie komentarz jest dosłownie podwójny <3

 • Reply
  Paula
  Kwiecień 26, 2018 at 10:48 am

  Ostatnio właśnie wchodziłam do Ciebie, tutaj, patrząc czy pojawia się coś nowego. Takie miłe zaskoczenie dzisiaj, jak zobaczyłam na instastory, że jest nowy wygląd i że blog będzie reaktywowany! Cudownie! Czekam na więcej. Logo mi się podoba bardzo!

  • Reply
   wroblove
   Maj 3, 2018 at 2:47 pm

   Dziękuje właśnie dla takich komentarzy chce się tworzyć nowe treści ❤️

 • Reply
  Dagmara
  Maj 1, 2018 at 11:09 am

  No i pięknie, że będę pierwsza.
  Magdaleno, z tego co mnie pamięć jeszcze nie zawodzi masz dzisiaj urodziny. Ostatnie z dwóją na początku, teraz już nic na pograniczu tylko pełną piersią. Masz w okół samych cudownych mężczyzn aż z trzech pokoleń, przyjaciół i pasję. Zdrowia Ci zatem życzę i siły, bo na te pozytywne aspekty te dwie rzeczy muszą iść w parze by były spełnione. Co do loga, niestety widzę tylko łabędzia; ale podoba mi się. Chyba najbardziej, fakt że jest kolorowe. Cieszę się, że wracasz do zdjęć bo z tego wszystkiego co robisz zawsze najbardziej je czułam. A dziś życzę Ci dobrego dnia. Z dala od internetu, tylko z najbliższymi.

  • Reply
   wroblove
   Maj 3, 2018 at 2:44 pm

   Dagmara <3 Dziękuje! Najpiękniej. Więc może wreszcie zrobimy coś razem po tylu latach. Ja wrócę a Ty mi pomożesz <3 Musi przyjść czas żeby wreszcie się udało zobaczyć.

 • Reply
  Klaudia
  Czerwiec 7, 2018 at 5:18 am

  Cieszę się, że blog wrócił! Będę zaglądać😊 Logo super!
  Ściskam,
  Klaudia

Leave a Reply