O WróbloveDlaczego "Wróblove"? Bo ptaszki od zawsze ćwierkały o miłości. I dla mnie pozostaje ważne, aby robić to co kochamy. Tworzyć to co bliskie naszemu sercu.                                                   
Na co dzień zajmuję się robieniem zdjęć i tworzeniem ilustracji. Jest milion powodów, za które uwielbiam swój zawód. Mogę robić to co kocham i sprawia mi to ogromną przyjemność. Mogę spędzać całe dnie z ludźmi, oglądając i czując wspaniałe uczucia między nimi. A kiedy potrzebuję samotności wystarczy, że zamknę się w mojej pracowni i tworzę obrazki, których mi brakuje. To wspaniałe by robić to co się lubi. 

Uważam, że nie wolno żyć wbrew sobie i swoim przekonaniom. Każdy powinien znaleźć ten impuls, który sprawi mu radość. Wystarczy spojrzeć głęboko w swoje pragnienia i dążyć do celu. Nie zawsze jest to łatwe, ale im dłuższa i trudniejsza droga tym większe szczęście kiedy się już odnajdzie swoje cele. Ja odnalazłam i chciałabym się dzielić nimi właśnie tutaj. Nie mam wielkich oczekiwań od życia. Chciałabym na co dzień żyć w zgodzie z samą sobą. I chciałabym, aby ten blog także taki był.


Nie wolno zapominać, że życie zawodowe będzie naprawdę spełnione kiedy i osobiste będzie poukładane. Nie da się tak w pełni spełniać zawodowo kiedy gdzieś w środku cały czas są pochmurne myśli. Dlatego jestem bardzo wdzięczna mojemu mężowi, który bardzo mnie wspiera i pomaga. Bez niego nie osiągnęłabym tego wszystkiego. Dziękuję. 


Najlepiej czuję się w moim naturalnym środowisku jakim jest mój dom. Więc dużą wagę przykładam do otoczenia. Lubię aby było schludnie, ale i przytulnie. Lubię jak nie ma wielu rzeczy a jednocześnie uwielbiam te wszystkie domowe buble :) I o tym też pragnę pisać, aby Wam pokazać jak można tanio i przyjemnie zmienić najbliższe otoczenie.  Moi Wróblovi pomocnicy :)Zobacz koniecznie!