Slowlife

Najlepsze seriale po polsku, czyli jak uzależniłam się od Netflixa.

Lipiec 7, 2016

    Był już post o moich ulubionych filmach. Teraz przyszedł czas na seriale. Przez ostatnie miesiące oglądam w zasadzie same seriale. Aż wstyd się przyznać, ale nie pamiętam kiedy obejrzałam jakiś film. „Jakiś”, bo o dobrych chwilowo w ogóle zapomniałam.

Tak to jest, że seriale w dzisiejszych czasach są produkowane na poziomie wysoko budżetowych filmów. Seriale w ostatnim czasie przejęły rolę filmów. U mnie nasiliło się to jeszcze bardziej kiedy do Polski wszedł Netflix. Najpierw darmowe 30 dni aby sprawdzić czy w ogóle nam się spodoba coś z tego serwisu.

W tym czasie byłam już w zaawansowanej ciąży i jedyne co mogłam robić to leżeć w łóżku i oglądać filmy i seriale. Netflix okazał się idealny, bo wybór był spory. No i poszło jak lawina: Marco Polo, Narcos, Orange is the New Black, Peaky Blinders a przede wszystkim House of Cards. No i bez żadnych wątpliwości przedłużyliśmy abonament na Netflixie.

Jedne na wieczór inne do obiadu i wszystkie wciągają na maksa! Uzależniłam się i za każdym razem kiedy kończę jakiś serial albo sezon – wychodzi coś nowego. No nie da się zaprzestać!

Przedstawiam Wam moje TOP 10 ulubionych seriali. Nie tylko Netflixowe znajdą się na liście 🙂 Niektóre jeszcze są w trakcie oglądania, ale są na tyle dobre, że je dodaje do listy. Za przyszłe sezony nie odpowiadam 🙂

10. Orange Is the New Black


9. Bloodline


8. Peaky Blinders

7. Beaking Bad

6. Sherlock

5. The Kiling4. True Detective 


3. Vikings2. House of Cards 1. Bates Motel

Wszystkie zdjęcia z filmów via Filmweb.A Wy oglądacie więcej seriali czy filmów? I jakie nowości polecacie?

Ściskam!


ZapiszZapisz

No Comments

    Leave a Reply