Do pobrania Ilustracje

Darmowe kartki Wielkanocne do pobrania

Marzec 27, 2015

Przygotowałam dla Was indywidualne kartki Wielkanocne.

Wiem, że w dzisiejszych czasach jest to mało modne, ale mi do dzisiaj zdarza się wysyłać kartki świąteczne. Można je również wysłać drogą elektroniczną bądź wręczyć komuś osobiście.

Więc w te święta połączmy się wszyscy i wyślijmy bliskim kartkę. Zwłaszcza tym, którzy są daleko i nie uda nam się z nimi spędzić czasu w te święta. Zasada pobrania kartek jest taka sama jak przy kartkach walentynkowych.

Kartki są przygotowane do druku w formacie A5. Możecie je drukować w domu lub w drukarniach. Jeżeli jednak będziecie je drukować w domu to musicie pamiętać, by zrobić to na grubszym papierze. 🙂

Aby pobrać kartki na swój komputer trzeba wejść w link bądź zdjęcie. Kiedy Was przekieruje do nowej karty należy kliknąć prawym przyciskiem myszki na obrazek i zapisać go u siebie na komputerze.

 Nie zapominajcie proszę, że ilustracje są tylko do użytku prywatnego.

Kartka Wielkanocna nr 1 – link

Kartka Wielkanocna nr 2 – link

Kartka Wielkanocna nr 1 – link

Niżej kilka zdjęć podglądowych jak kartki wyglądają u mnie 🙂

Korzystając z okazji życzę Wam wszystkich zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

Żeby każdy dzień był dla Was inspiracją! Alleluja!

PS Wiem, że ostatnio było bardzo mało wpisów, ale mam usprawiedliwienie. Trwają pracę nad otwarciem Wróblowego sklepu internetowego! Będzie można tam zamawiać i kartki i plakaty i kto wie, może jakieś gadżety 🙂Ściskam!

No Comments

    Leave a Reply