Do pobrania Ilustracje

Darmowe kartki Bożonarodzeniowe do pobrania i wydrukowania

Grudzień 21, 2015

    W te magiczne święta przygotowałam dla Was kartki, które możecie zarówno wysłać do najbliższych jak i dołączyć do świątecznego prezentu. Darmowe kartki z ilustracjami mogą się okazać bardzo miłym dodatkiem do napewno pięknych i przemyślanych prezentów.

Można na nich napisać kilka ważnych dla nas słów, które chcecie aby w Święta Bożego Narodzenia dotarły do Waszych bliskich. Kartki są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jedne bardziej stonowane inne radosne. Mam nadzieję, że będą się Wam podobać!

Zasada pobrania kartek jest taka sama jak przy poprzednich kartkach, np tych dla najważniejszej osoby w naszym życiu czyli dla Mamy.

Kartki są przygotowane do druku w formacie A5. Możecie je drukować w domu lub w drukarniach. Jeżeli jednak będziecie je drukować w domu to musicie pamiętać, by zrobić to na grubszym papierze. 🙂

Aby pobrać kartki na swój komputer trzeba wejść w link bądź zdjęcie. Kiedy Was przekieruje do nowej karty należy kliknąć prawym przyciskiem myszki na obrazek i zapisać go u siebie na komputerze.

 Nie zapominajcie proszę, że ilustracje są tylko do użytku prywatnego.

Kartka Bożonarodzeniowa nr 1 – link

Kartka Bożonarodzeniowa nr 2 – link
Kartka Bożonarodzeniowa nr 3 – link
Kartki bardzo ładnie będą wyglądać przy Świątecznych dekoracjach.
Z okazji Świąt chciałabym Wam życzyć dużo spokoju i radości. Żeby te Święta minęły Wam w rodzinnej atmosferze i były akumulatorem na cały przyszły rok.
Ściskam!

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply