Ilustracje do pokoju dziecięcego #1


    Dzisiaj chciałabym zaprezentować pierwszą część cyklu z ilustracjami dla dzieci. To seria kilku obrazków, które powstają z myślą o małych odbiorcach.
 Plakaty z grafikami dla dzieci będą dobrze wyglądały zarówno w małych jak i dużych formatach.


Każdy z nas ma w głowie obrazy z dzieciństwa. 
Pamiętam jak u mnie w pokoju „od zawsze” wisiał obrazek z pieskiem w budzie. Był o tyle wyjątkowy, że był zrobiony z jakiejś folii albo świecącej brokatowej farby. Przez to, że wisiał u nas w pokoju tak długo, to nie przywiązywałam do niego większej wagi. Teraz jednak czuję do niego sentyment. Nawet żałuję, że kiedy miałam lat naście to postanowiłam go wyrzucić i zastąpić plakatem zespołu, który w tamtej chwili uwielbiałam najbardziej na świecie :) Teraz było by miło go wyjąć z koperty i powspominać.


Takie obrazy, które zostaną w pamięci dzieciaków chciałabym tworzyć. I to nie jeden czy dwa a całą masę. Żeby dzieci mogły je wymieniać kiedy zechcą.
Jestem zdania, że taniej wymienić plakat czy obrazek niż przemalowywać ściany bądź zmieniać meble. Dlatego jestem zwolenniczką białych ścian i niezbyt kolorowych mebli. Natomiast z plakatami można szaleć. Kiedy się chcę odpocząć to wkładamy w ramkę jakiś niezbyt mocny kolorystycznie przyjemny plakat. A kiedy chcemy zmiany to wybieramy bardziej kolorowy. 

Na razie pokazuję ilustracje u mnie, bo nie mamy pokoju dziecięcego. ;)
Widzicie te ilustracje w pokoju Waszych pociech?


 Ściskam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz koniecznie!