Slowlife

10 najlepszych polskich kont na Instagramie

Kwiecień 13, 2015

    Chciałabym podzielić się z Wami moimi ulubionymi kontami prowadzonymi przez polaków na Instagramie. Jest to dla mnie kopalnia wspaniałych twórców i pięknych obrazów.


Czasami kiedy przeglądam czyjeś zdjęcia jestem mile zaskoczona kiedy okazuje się, że nie tylko na zachodzie robią fantastyczne rzeczy, ale i w Polsce. 


Swoją drogą bardzo dużo obserwuję też ludzi z Rosji. Tam dziewczyny mają genialne wyczucie stylu. Ale o zagranicznych ideałach będzie osobny post 🙂


Obejrzyjcie więc moją ulubioną 10 rodaków.


Jak się można domyślić większość to konta o tematyce kulinarnej i designerskiej. 
Ale są też bardziej artystyczne.

To 10 kont, które śledzę i zawsze czekam na nowe zdjęcia!


Miłego poznawania! 

Kolejność alfabetyczna 🙂

1. @agnieszka_kulesza

Uwielbiam zdjęcia Agnieszki, bo to jedne z najlepszych polskich zdjęć mody i wnętrz.
A do tego ma cudownego małego gryfona 🙂

2. @apaltynowicz

Agnieszka to moja koleżanka i nie ukrywam, że jestem chyba jej największą fanką.
Jeżeli wyjdzie książka kucharska z jej fotografiami to będę pierwsza pod księgarnią czekała aby ją zakupić.
UWAGA! Jeżeli jesteście na diecie to nie polecam oglądać zdjęć, bo dieta zakończy się fiaskiem 🙂

3. @coutellerie.pl

Ze zdjęć Marianny bije niesamowity spokój. Jak oglądam jej zdjęcia to chciałabym się przenieść tam gdzie ona i siedzieć owinięta kocem popijając gorącą herbatę i rozmawiać bez końca.

4. @jana_sojka

Wszystkie zdjęcia powinny wylądować na ścianie w każdym domu. Są to najpiękniejsze pamiętniki z podróży jakie można sobie wyobrazić. Uwielbiam ten bezkres i góry.

5. @kantyphotographers

Polskie małżeństwo żyjące w Monachium, które robi niesamowite zdjęcia w każdej dziedzinie. Gdybym jeszcze raz wychodziła za mąż za mojego męża to na pewno chciałabym sesje narzeczeńską w stylu jakim robią zdjęcia.

6. @katarzynamach

Nie wiem gdzie takie bajki powstają, ale chciałabym w niej żyć. Przepiękne zdjęcia z podróży, które doprowadzają mnie do gorączki z zazdrości. Ale nie o podróże chodzi a o estetykę miejskiej fotografii.

7. @krzyg_

W galerii Krzysztofa przede wszystkim uderza minimalizm. Osobiście gustuję w takiej chłodnej tonacji i niesamowitej prostocie.

8. @mrsostrovia

Jeżeli dzięki zdjęciom można ocenić czyjąś duszę to ja czuję, że Paulina to moja bratnia dusza. A przynajmniej tak czuję patrząc na jej zdjęcia. Te obrazy to właśnie to co gra w mojej duszy. Są proste i idealnie dopracowane.

9. @paulina_kolondra

Pauliny życie wydaję się być idealne. Myślę, że nie tylko się wydaje, ale takie właśnie jest. Jak oglądam te zdjęcia mam chęć zjeść wszystko co się na nich pojawia. Dodatkowo patrzę z uśmiechem na zdjęcia ze spotkań z przyjaciółmi. Zawsze okazują się to PYSZNE spotkania 😉

10. @whatforbreakfast

Galeria Marty mówi jedno, ale za to dosadnie: „przeprowadź się do Berlina i jedz pyszne i zdrowe śniadania”. Dla mnie styl zdjęć i to co na nich jest po prostu perfekcyjne!

A na koniec po takiej dawce genialnych zdjęć nie zapominajcie odwiedzić i mojego Instagrama @znikad.

Tam co prawda ilustracji za dużo nie ma, ale jest dużo naszego Hienowatego stworzenia i moich kulinarnych prób 🙂

Mam też do Was prośbę, żebyście podzielili się tutaj Waszymi Instagramowymi ulubieńcami!

Ściskam!

No Comments

    Leave a Reply